Balgam Söktürücü Şifalı Bitkiler

Balgam Söktürücü Şifalı Bitkiler

Balgam insanlar da akciğerde bulunur. Rutubetli ve soğuk sudan meydana gelir. Bebeklerde dahi görülen balgam tedavisi için doğal balgam sökücü ve balgam söktürücü bitkiler bulunmaktadır.

Balgamın çoğalması ile beraber uyku sorunu ve uykuda ağırlık oluşur, tükürük artması ve ağız sulanması meydana gelir, idrar rengi beyaz olur, susama hissi azalır, ağızdan ekşi tatta balgam gelir.

Balgam Oluşma Sebepleri

Uyku sorunu ile beraber sersemlik oluşur. Buna bağlı olarak iştahsızlık, hazımsızlık, ağız kokusu, unutkanlık, mide zafiyeti gibi hastalıklarından çogunluk sebebi balgamdır.

Balgam söktürücü şifalı bitkiler

Balgam sökücü şifalı bitkiler balgam tedavisi için çok önemlidir, balgam söktürücü bitkilere göz atmadan önce bol bol su içmenizi tavsiye ederiz. Bebeklerde balgam oluşması halinde bitki tedavisi yerine hekiminize danışmalısınız, bitkilerin yan etkisi bebekler için zararlı olabilmektedir.

Balgamın bitkisel ve doğal tedavisi için karabiber, mısır, susam , zencefil, deve sütü ve bal gibi doğal yiyecekler, ortamı sıcak ve kuru olan gıdalar, balgam için şifadır ve balgam sökülmesinde etkilidir,

Bu gıdaların yeterince alınması ile balgam azaltılabilir, ilk önce hekiminize müracaat etmeniz gerekli tahliller ile beraber tedavi olmanız sonrasında bu bitkileri yardımcı olarak hekiminize sorarak tüketmeniz tavsiye edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ