Bebek Eşyaları Nasıl Temizlenmelidir? Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek Eşyaları Nasıl Temizlenmelidir? Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeğinizin temizlemek istediğiniz emziğini, biberonunu ve kullandığı diğer malzemeleri elinizle yıkamanız gerektiğinde mutlaka sıcak ve sabunlu su kullanmanız gerekir. Eşyaları yıkadıktan sonra güzelce durulayın.
Emzik, biberon, gibi malzeme leri satın alırken aldığınız ürünün üzerindeki etiketleri mutlaka kontrol edin ve ürünün güvenli olduğu, steril edilebilir olduğugibi bilgiler varsa ürünü satın alın. Aksi halde yüksek sıcaklığa maruz kalan ürünleri bir daha kullanamaya bilirsiniz.

Bebeğiniz 1-1,5. yaşına geldiği zaman bebeğinizin malzemelerini bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Malzemeleri 80 derecede yıkarsanız tam olarak sterlizasyon sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Çörek Otu, Kefir Ve Ekinezya Şifası – Kadın Ne Der?: […] Çörek otu, kefir, ekinezya üçlüsü ile her türlü mikroba
2018-01-06 20:17:22
Göğüs Sıkılaştırma İçin İncir Çekirdeği Yağı – İbrahim Saraçoğlu – Kadın Ne Der?: […] Sıkılaştırma – Sarkık Göğüs İçin İncir Çekirdeği Yağı Kürü
2018-01-06 20:16:49
Bu sitede yer alan yazılar,görseller ve videolar bir hastalığın tanısı ve tedavisi için öneri niteliği taşımamaktadır. Yaşamış olduğunuz sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri ve şifalı bitkilerin kullanımı için doktorunuzdan tavsiye alınız. - Şubat 2015 Sitemap

DMCA.com Protection Status