Doğal Diş Beyazlatma İçin Neler Yapılmalıdır?

Doğal Diş Beyazlatma İçin Neler Yapılmalıdır?

Doğal diş beyazlatma diş bakımı için önerilen en uygun beyazlatma yöntemidir. Sürekli çay, kahve tüketmekten sararan dişlerinizi beyazlatmanın doğal ve masrafsız bir temizleme tekniği var. Evde deneyebileceğiniz, bu kolay teknikle dişlerinizi nasıl beyazlatabileceğinizi yazdık.

√Ev Yapımı Diş Beyazlatma Yöntemleri

 

Dişler çoğu etkene bağlı olarak sararabiliyor ve bu sorun yaygın bir biçimde görülüyor. Dişlerin sararması iç ve dış kaynaklı renkleşmeler olarak ikiye ayrılıyor. Şimdi size sunacağımız teknik ağız gargaralarının, çay, kahve, kırmızı şarap, kola gibi içeceklerin, demir ilaçlarının yol açtığı dış kaynaklı sararlamalar için. Üstelik hiçbir zehirli kimyasal veya dişe zarar verebilecek herhangi bir madde de içermiyor. Bu olabildiğince etkili ve kolay tekniği kesinlikle deneyin.

√Muz ile Diş Beyazlatma

 

Bir kabın içine bir kaşık karbonatı yayarak koyun ve üstüne kabarmasını sağlayacak kadar limon sıkın. Kabarması bitene kadar yavaşça karıştırın. Sonra bu karışımı yüzük parmağınızın sayesinde dişlerinize sürerek 3 dakikayı geçmeyecek biçimde bekleyin ve ağzınızı bol suyla çalkalayın. Bu basit tarif ile dişlerinizin hızlıca çok daha beyaz hale geldiğini göreceksiniz.

 

√Ceviz Kabuğu İle Diş Tartarı Temizleme

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Çörek Otu, Kefir Ve Ekinezya Şifası – Kadın Ne Der?: […] Çörek otu, kefir, ekinezya üçlüsü ile her türlü mikroba
2018-01-06 20:17:22
Göğüs Sıkılaştırma İçin İncir Çekirdeği Yağı – İbrahim Saraçoğlu – Kadın Ne Der?: […] Sıkılaştırma – Sarkık Göğüs İçin İncir Çekirdeği Yağı Kürü
2018-01-06 20:16:49
2017-03-15 00:56:46
Bu sitede yer alan yazılar,görseller ve videolar bir hastalığın tanısı ve tedavisi için öneri niteliği taşımamaktadır. Yaşamış olduğunuz sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri ve şifalı bitkilerin kullanımı için doktorunuzdan tavsiye alınız. - Şubat 2015 Sitemap

DMCA.com Protection Status