Doğal Göğüs Büyütmek İçin Şerbetçi Otu

Tamamıyla Bitkisel Yollarla Göğüs Büyütmek Mümkün! Kadinneder.com okurları için bu makalemizde şerbetçi otu çayı ne işe yarar, faydaları nelerdir, göğüs büyütmek için nasıl kullanılır, ayrıca Suna Dumankaya ile Ahmet Maranki‘nin göğüs büyüten diğer tariflerini sizler için yazacağız.

 

 

Şerbetçi Otu Nedir?

Şerbetçi otu, kendirgiller olan ve temmuz ayındai yeşilimsi-beyaz renkli çiçekler açan otsu bir bitki çeşididir.Ülkemizde, Bilecik-Pazaryeri illerinde endüstriyel amaçla kullanılan dişi şerbetçi otu çiçekleri hasat edilebilmek amacıyla oldukça geniş çapta ekimi yapılmaktadır. Dişi şerbetçi otunun çiçekleri Ağustos ayı içerisinde hasat edilir ve gölgede kurutulur. Toplanan çiçekler; uçucu yağlar, mum ve tanen, acımsı maddeler, öz reçineler gibi maddeleri içeriğinde barındırır. Dişi şerbetçi otu bira yapımında da  kullanılmaktadır.

 

Şerbetçi Otu Faydaları Nelerdir?

Hanımlar arasında, göğüs büyütmek için kullanılmaktadır.

İştahı açıcı tesiri mevcuttur.

Kanı temizler.

İdrar söktürerek, vücutta bulunan ödemin atılmasına fayda sağlamaktadır.

Uykusuzluğa iyi geldiği bilinir.

Adet düzensizliklerinde kullanılmaktadır

Midedeki ağrıları giderici faydası bulunmaktadır.

Sinir sistemine rahatlatıcı tesiri mevcuttur

Romatizma ağrılarına faydalıdır.

Vücuda enerji verir.

Böbrek Sancılarını giderdiği bilinir

 

Şerbetçi Otu Nasıl Kullanılır

Şerbetçi otu çayı demlenerek tüketilebilmektedir. 1 bardak kaynar su içerisinde 1 tatlı kaşığı kadar şerbetçi otu eklenerek karıştırılır ve 10- 15 dakika boyunca demlenmeye bırakılır. Günde bir bardak fazla şerbetçi otu çayı tüketilmesi önerilmemektedir. Fazlası vücuda zarar verebilmektedir. Bilhassa bulantı ve kusma gibi problemlere sebep olabilmektedir.

Şerbetçi Otu Kadınlarda Göğüs Büyütme için Nasıl Kullanılır? ( Doktor Önerisi Alınmalıdır)

Tarif 1:

Sıcak suda şerbetçi otunu kaynatarak haşlayınız, daha robottan çekerek püre şekline getiriniz. İçerisine yağsız vücut kremi ekleyerek tam bir krem kıvamı elde ediniz. Hazırladığınız karışımı bir gün dinlendiriniz. Sonrasında karışımı göğüs bölgenize sürerek uygulayınız. Göğüs büyütmede şerbetçi otunun faydalı olduğu birçok kullanıcı tarafından onaylanmıştır.

 

Tarif 2 :

Çörek otu yağı ve şerbetçi otu kullanılarak göğüs büyütme

30ml kadar hakiki soğuk pres çörek otu yağı içerisine bir tutam şerbetçi otu ekleyiniz. Çörek otu yağı da göğüs büyütmek için kullanılan bilinen en şifalı yağlarından bir tanesidir. Hazırladığınız karışımı yaklaşık bit hafta kadar dinlendiriniz. Bir hafta sonunda bir tülbent yardımıyla karışımı süzün. Karışıma 10ml kadar tarçın yağı katarak ağzı kapanan bir şişeye katınız. Birinci tarifte olduğu gibi karışımı göğüs bölgenize sürerek uygulayınız

 

Suna Dumankaya’nın Hazırlamış Olduğu Şerbetçi Otu ile Göğüs Büyütme Tarifi

Malzemeler:

  • Melek otu ( 1 Tutam)
  • Şerbetçi otu (1 Tutam)
  • Çemen tohumu (1 Tatlı Kaşığı)

 

Tarifin Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Bir çaydanlık içerisine 1 tutam melek otunu,1 tutam şerbetçi otunu ve  1 tatlı kaşığı çemen tohumunu ekleyerek içerisine yeterli miktarda su katarak çay demler gibi demleyiniz. Yapmış olduğunuz bu karışımı yemeklerden sonra tok karnına 1 bardak olacak şekilde içiniz. Suna Dumankaya’nın diğer önerisi her gün 1-2 tane hurma yemeniz ve elma suyu ile göğüslerinize dairesel hareketlerle masaj yapmanız göğüslerinizin büyümesine faydalı olacaktır.

 

Ahmet Maranki’nin Göğüs Büyütme Tarifi

 Ahmet Maranki Göğüs Büyütme Malzemeleri:

  • 1 su bardağı su
  • 3-4 gram oğul otu

Tarifin Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Bir cezve içesine 1 su bardağı suyu katarak içerisine 3-4 gr oğul otunu ekleyiniz. Daha sonra karışımı 5 dakika süresince ocakta ısıtınız. İçebileceğiniz bir ılıklığa geldiği zaman 1 bardağa boşaltarak içebilirsiniz. Bu tarifi 1 ay süresince aç karnına günde 3-4 kez tüketebilirsiniz. Bu kürü maksimum 2 ay süresince yapmalısınız. 2 ay yaptıktan sonra 15-20 gün ara vermelisiniz. Düzenli kullanarak etkisini görebilirsiniz.