Elma Suyu İle Bağırsak Temizleme

Elma Suyu İle Bağırsak Temizleme

Elma Suyu İle Bağırsak Temizleme

Elma suyunda bulunan mineral, vitamin ve lifler karaciğer ve bağırsağın temizlenmesine yarar sağlar.

Elma suyu ile bağırsak temizliğine 1 bardak elma suyu ile başlaya bilirsiniz. 30 dakika bekledikten sonra bir su bardağı su için. Bunu gün içerisinde bir kaç kez tekrardan yapın ve 3 gün sürdürün. Bağırsaklarınızı temizleme işlemini yaparken aşırı katı besinler tüketmekten uzak durun.

Hızlı Zayıflatan 6 Besin

Yoğurt İle Bağırsak Temizleme

Yoğurt, bağırsaklarınızın sağlığını faydalı bir biçimde destekleyen probiyotikler barındırır. Probiyotikler bağırsaklarınızın hareketini düzene sokar ve zararlı bakterilerin oluşmasına engel olur.
Yoğurdu günlük olarak tüketerek bağırsak hareketlerinizi düzene sokabilirsiniz. Tatlandırmak için yoğurdunuza meyve ekleyebilirsiniz.

su için

Su İle Bağırsak Temizleme

Her gün 7 bardak ve daha fazla su tüketerek bağırsaklarınızın daha iyi çalışmasını sağlayabilirsiniz. Alışkanlık haline getirdiğiniz su tüketimi ile beraber bağırsaklarınız nemlenecek ve toksinler vücudunuzdan atılacaktır.

Ceviz Kabuğu İle Diş Tartarı Temizleme
Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Tarçınlı Su Diyeti İle Doğal Zayıflama | Kadın Ne Der?: […] (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
2019-03-16 04:07:39
Su Diyeti Yaparak 15 Günde 12 Kilo Verebilirsiniz | Kadın Ne Der?: […] √Tarçınlı Su Diyeti İle Doğal Zayıflama […]
2019-03-14 03:18:12
2018-08-30 09:45:00
Bu sitede yer alan yazılar,görseller ve videolar bir hastalığın tanısı ve tedavisi için öneri niteliği taşımamaktadır. Yaşamış olduğunuz sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri ve şifalı bitkilerin kullanımı için doktorunuzdan tavsiye alınız.