Erkeklerin Bilmenizi İstedikleri!

Erkeklerin Bilmenizi İstedikleri!

Erkekleri anlamak aslında o kadar da zor bir iş değil. Yalnızca bilmeniz lazım gelen ufak ipuçları vardır. Psikologların bu konu için yaptığı araştırmalar sonunda erkeklerin açığa çıkarılan sırları!

 

Erkekler ve “Seni Seviyorum”

Kimi erkekler duygularını sözlerle ifade etmekten çok hareketlerle ifade etmeyi tercih eder. Evde bir işi yaparken, bozulan bir eşyayı tamir ederken veya çöpü dışarı atarken sizi sevdiğini söylemeyi seçebilir. Aslında bu her zaman aklında olduğunuzu gösterir.

 

Erkekler ve Duyguları

Erkekler hissettikleri duygular konusunda dolaylı yoldan konuşmayı tercih ederler. Duygularını bilmek istiyorsanız romantik bir hafta sonu nerede ve ne yapmayı düşündüğünü sorun. Aldığınız cevap nasıl hissettiğini ve sizi kendi hayatında nerede bulunduğunuzu gösterecektir.

 

Erkekler Değer Bilir

Erkeklere karşı ilgi ve şefkat göstermek daima işe yarayacaktır. Unutmayın, erkekler daima anneleri tarafından şımartılarak büyütülürler. Sizden de aynı şımartılmayı zaman zaman beklerler. Onun için küçük bir makyaj yapmanız bile sizin açınızdan basit olsa da erkeğin gözünde ona verdiğiniz ilgi ve değerin kanıtıdır.

 

Erkekler ve Verdiği Sözler

 

Erkekler evliliği yada ciddi bir ilişkiyi düşünmekte zorlanabilirler. Fakat yapılan araştırmalara göre erkekler evliliği fazlaca ciddiye almaktadırlar. Size teklif etmeleri belirli bir süre alabilir. Bu sadece düşüncelerinden emin olmak istediklerindendir. Yapılan araştırmaya göre erkeklerin %90’ı dünyaya bir daha gelseler yeniden aynı kadınla evlenmeyi tercih ettiğini söylüyor.

 

Erkekler Sizi Dinliyor

Siz birisiyle konuştuğunuz zaman “evet”, “anlıyorum” gibi sözlerle dinlediğinizin belli olması ihtiyacı duyabilirsiniz. Erkeklerin bu sözleri kullanmaması sizi dinlemediklerini ifade etmez. Aslına bakarsanız sessiz kalarak dikkatinizi dağıtmak , sizi can kulağıyla dinlemek veya söylediklerinizi kafasında yormakla meşgul oluyorlardır.

 

Erkekler ve Bağlanma

Erkekler ilişkinin bağlarını karşılarındakiyle paylaşmayı sevdikleri aktivitelerle güçlendirirler. Sizinle duyguları veya düşünceleri üzerine konuşmaktansa beraber vakit geçirerek size bağlanmayı tercih ederler.

 

Erkekler ve Kendi Hayatları

 

Erkekler açısından sizinle birlikte geçirilen zaman kadar kendilerine ayırdıkları zaman da onlar için çok önemlidir. Golf, bahçe işleri veya kendilerinin severek yaptıkları aktivitelerdir ve her zaman arkasından dolaşmanızdan pek hoşlanmayabilirler. Onu mümkün olduğunca serbest bırakmaya çalışın, eninde sonunda dönüp dolaşıp tekrardan size dönecek ve sizi gerçekten özlediğini hissedecektir.

 

Erkekler ve Babaları

Karşınızdaki erkeğin ilişkisinde nasıl davranacağını merak ediyorsanız, babasına bakmalısınız. Çünkü erkekler için rol model her zaman için babalarıdır. İlişkide nasıl tavır göstermeleri gerektiğini babalarından görürler.

 

Erkekler ve Hafızaları

Kadınlar yaşadıkları kötü anıları uzun zaman akıllarından çıkarmazken erkekler yaşadıkları kötü anılarını akıllarına kazımazlar. Bundan dolayı siz bir gün önceki yaşanan tartışmayı düşünebilirsiniz. Ama erken o konuyu çoktan unuttu bile!

 

Erkekler ve Ayrıntılar

Erkekler kadınlar gibi karmaşık düşünce yeteneğine sahip değildir. Erkekler analizci ve gözlemci bir yapıya sahiptirler. Bundan dolayı yüzünüzdeki bir hüzün ifadesini veya gözlerinizle belli etmeye çalıştığınız kızgınlığı kaçırabilirler. Bundan dolayı onlara kızmayın, bu onların doğalarında var.

 

Erkeklerin Sekse Bakış Açısı

Erkeklerin seksi maddesel ve hissiz bir durum olarak gördükleri tamamen yalandır. Erkekler sizinle arasındaki bağları güçlendirdiğine ve sizi birbirinize yaklaştırdığına inandıkları bir olay olarak gördükleri için sekse çok önem verirler. Cinsel hayatınızın renkli ve heyecanlı olması tüm ilişkinizi ve erkekle olan yaşantınızı olumlu yönde etkiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Bu sitede yer alan yazılar,görseller ve videolar bir hastalığın tanısı ve tedavisi için öneri niteliği taşımamaktadır. Yaşamış olduğunuz sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri ve şifalı bitkilerin kullanımı için doktorunuzdan tavsiye alınız. - Şubat 2015 Sitemap

DMCA.com Protection Status