Hazımsızlığa Mucize Karışım

Hazımsızlığa Mucize Karışım

Anadolu sağlık Merkezi Mutlu Diyet Kliniği’nden Beslenme ve Diyet Uzmanı Ece Köprülü, içecek tercihlerimizin meyve suyu veya asitli gıdaların yerine su ve maden suyu olarak değiştirilmesi gerektiğini belirtiyor.

Köprülü; “Çok terlemediğimiz bu zamanlarda çoğunlukla su içmeyi pek hatırlamayız fakat vücudun aynı biçimde suya ihtiyacı vardır. Günde 10 ile 12 bardak arası su içmek bahar aylarında da esastır. Suyunuzun içine ekleyeceğimiz 1-2 limon dilimi, taze zencefil, nane yaprağı da sindirimi kolaylaştırır ayrıca vücudu enfeksiyonlara karşı koruyup bağışık sistemimizi güçlendirir.” diyor. Maden sularında da sade olanların tercih edilmesi gerektiğini vurgulayan Köprülü, meyveli olanların yoğun miktarda şeker barındırdığını belirtiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Bu sitede yer alan yazılar,görseller ve videolar bir hastalığın tanısı ve tedavisi için öneri niteliği taşımamaktadır. Yaşamış olduğunuz sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri ve şifalı bitkilerin kullanımı için doktorunuzdan tavsiye alınız. - Şubat 2015 Sitemap

DMCA.com Protection Status