Hızlı Zayıflama İçin Kivi Diyeti

Kivi Diyeti Nasıl Yapılır

Hızlı bir şekilde kilo vererek zayıflamak istiyorsanız kivi diyeti tam ihtiyacınıza göre bir diyet. Kivi diyeti ile dört günde yaklaşık olarak iki kilo verebilirsiniz.

√Karatay Diyeti ile Zayıflama

Kivi diyetine geçmeden önce kivi hakkında siz kadinneder.com okurları için kısaca bilgi aktarmak istiyoruz. Bunlar; Kivi zayıflatır mı? Kivi nasıl zayıflatır ve kivinin etkileri nelerdir.

Kivi sindirimi kolaylaştırıcı bir meyvedir ve metabolizmanın hızını arttırır. Ayrıca kivinin kabızlığı önleyici etkiside bulunmaktadır. İşte tam bu sebeplerden dolayı kivi zayıflamak için oldukça etkili bir aracıdır. Kivi tadı güzel bir meyve olmasının dışında tıp ve kozmetik alanlarında kullanılan etki alanı geniş bir meyvedir. C, B, A ve E vitaminleri bakımından zengin bir vitamin ve mineral kaynağıdır. Kivi ayrıca şifalı bir meyve olmasını içerdiği magnezyum, potasyum, kalsiyum fosfor ve demire borçludur. Haricen kivi vücudunuzun bağışıklık sisteminide güçlendirmektedir. Selülitleri gidermeye faydalıdır. Ayrıca cildi toksinlerden arındırır. En önemli noktası ve kadinneder.com olarak bizimde değinmek istediğimiz özelliğimde kilo vermeye yardımcı bir meyve olmasıdır.

 √Limon Diyeti Nasıl Yapılır?

kivi diyeti

Kivi Diyeti Kaç Gün Yapılmalıdır?

Kivi diyeti ağır bir diyet olmasından dolayı yalnızca dört gün yapılmalıdır. Bu sürenin üzerine kesinlikle çıkılmamalıdır. Kivi diyetini tekrar yapmak isterseniz kesinlikle araya dört günlük bir zaman koymalısınız. Dört gün ara vermeden diyeti tekrardan uygulamayınız. Bu diyet kivi tüketmek üzerine kurulmuştur.

√Hollywood Diyeti İle Hızlı Zayıflama

Kivi Diyeti Menüsü

Kahvaltı: 1 tane kivi, 1 su bardağı yoğurt, 1 dilim ekmek

Ara Öğün: 1 adet kivi

Öğle: 1 orta boy kâse sebze çorbası, doyana kadar kivi

Ara Öğün: 1 adet kivi

Akşam: 1 adet kivi, 2 adet haşlanmış (mümkünse köy yumurtası olsun)yumurta, 1 tabak sebze yemeği eğer isterseniz 100 gram et.

 

Öneriler: Bu diyetle birlikte gece rahat bir uyku çekmek ister ve midenizi rahatlatmak isterseniz uyumadan önce şekersiz papatya çayı içebilirsiniz.

Not: Kivi diyeti süresince içeceğiniz su ve şekersiz çay hariç kesinlikle başka bir içecek tüketmeyiniz. Ayrıca herhangi bir rahatsızlığınız mevcut ise hekiminize danışmadan diyeti uygulamayınız