İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü

İçindekiler

Boy uzama problemi yaşayanlar ve bu konuda bitkisel çözümler arayanlar için İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü önermektedir. Verilen kürler, biberiye çayı, Melisa Çayı ve balık tüketimine dayanmaktadır. Siz kadinneder.com okurları için Kızlar İçin Boy Uzatma Ve Erkekler İçin Boy Uzatma olarak iki ana başlıkta yazacağız.

 

Boy uzatma kürü 12 ve 22 yaş arasında daha etkili olan bir kürdür. Genel itibariyle her yaşta ve bünyede farklılık göstermektedir. Kür uzun soluklu bir kürdür. Altı ay ile iki yıl arası kullanılması gerekmektedir. Sonuçları ise etkileyici ve muhteşemdir.

 

 

Yaşa Göre Ortalama Boy Uzama Ölçüleri:

Yaş aralığı Ortalama uzama [cm] 21 yaşa kadar
12 – 14 9 – 7
14 – 15 7 – 6
16 – 17 6 – 5
18 – 19 5 – 4
20 – 21 4 – 3
21 – 22 2 – 1

 

Boy Uzatma Kürü

  1. Yöntem: Uskumru, torik veya palamut balık cinslerinden birini haftada minimum üç defa tüketmelisiniz. Buğulama yâda ızgara olarak tüketmelisiniz. Bu balık cinsinin sırtında mevcut olan siyah etli bölüm boy uzatma için oldukça faydalıdır. Uzun boylu bir çocuğunuzun olmasını istiyorsanız yâda çocuğunuzda boy problemi mevcutsa on iki yaşına kadar bu siyah etli bölümü çocuğunuza yedirmelisiniz. Önemli olan düzenli tüketmektir. Sonuçları gözle görülebilir. On iki yaş sonrası için bitkisel kürlerle boy uzatma desteklenebilmektedir.

 

  1. Yöntem: Bu yöntem kız ve erkek çocukları için kullanımı farklılık göstermektedir. Kız çocukları için melisa çayını haftada bir kez kullanmalısınız. Erkek çocukları için biberiye çayını haftada bir defa kullanılmalıdır. Biberiye çayının ve melisa çayının herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır ve çocuklarınıza gönül rahatlığıyla içirebilirsiniz.

 

Boy Uzatma İçin Melisa Çayı Hazırlama: Bir su bardağı kaynamış su içerisine bir tutam melisa yaprağı ekleyerek beş dakika demlendirin ve süzerek tüketin.

 

Boy Uzatma İçin Biberiye Çayı Hazırlama: Bir su bardağı kaynamış su içerisine bir tutam biberiye yaprağı ekleyerek beş dakika demlendirin ve süzerek tüketin.

 
Not: Kürü altı ay süresince kullandıktan sonra bir ay ara vererek tekrar altı ay süresince kullanmalısınız. Kürün en etkili kullanım yöntemi iki yıl süre kullanım sonucunda ortaya çıkmaktadır. 12 ile 22 yaş arasında ki kişilerdi bu kürü uygularken balık ve bitkisel çayı aynı anda kullanmanız daha etkili sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Kemik gelişimini tamamlamış çocuklarda dahi etkili sonuçlar veren bir kürdür.