Kadın Ne Der Ekibi

kadin ne der logosu

Genel Koordinatör

Çağlar ALBAYRAK

(caglar@kadinneder.com)

Editör – Yazar

Anne – Çocuk Bölüm Yazarları

Pınar ÇELİK

(pinar@kadinneder.com)

Özlem YILMAZ

(ozlem@kadinneder.com)

Fatma KARA

(fatmakadinneder.com)

Asude CANDAN

(asudekadinneder.com)

Diyet Bölüm Yazarları

Zehra TURAN

(zehra@kadinneder.com)

Ebru SANCAK

(ebru@kadinneder.com)

Ece SOYLU

(ece@kadinneder.com)

Dilara GÜLCE

(dilara@kadinneder.com)

Moda Bölüm Yazarları

İpek ÖZÇELİK

(ipek@kadinneder.com)

İzel OVALI

(izel@kadinneder.com)

Kader ŞEN

(kader@kadinneder.com)

Pratik Bilgiler Bölüm Yazarları

Melek ÇAN

(melek@kadinneder.com)

Melisa YALMAN

(melise@kadinneder.com)

Senem SEÇKİN

(senem@kadinneder.com)

Serap GÜDER

(serap@kadinneder.com)

Sağlık Bölüm Yazarları

Tutku YÜKSEL

(tutku@kadinneder.com)

Sezen ÖZCAN

(sezen@kadinneder.com)

Songül SEVEN

(songul@kadinneder.com)

Zeynep İNAL

(zeynep@kadinneder.com)

Şifalı Bitkiler Bölüm Yazarları

Sevil KORKMAZ

(sevil@kadinneder.com)

Vildan GENCO

(vildan@kadinneder.com)

Füsun BAŞAR

(fusun@kadinneder.com)

Hülya KONUKMAN

(hulya@kadinneder.com)

Video Bölüm Yöneticileri

Kübra YAREN

(kubra@kadinneder.com)

Eda GÜNEŞ

(eda@kadinneder.com)

Yemek Tarifleri Bölüm Yazarları

Hamiyet DEMİR

(hamiyet@kadinneder.com)

Hazal CENGİZ

(hazal@kadinneder.com)

Helin SEZER

(helin@kadinneder.com)

Mehtap SUBAŞI

(mehtap@kadinneder.com)

Teknik – Webmaster

Yusuf YERLİKAYA

(yusuf@kadinneder.com)

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Vicks’in Bilinmeyen Faydaları Ve Kullanım Alanları

Vicks’in Bilinmeyen Faydaları Ve Kullanım Alanları

5 Mart 2019, Vicks’in Bilinmeyen Faydaları Ve Kullanım Alanları için yorumlar kapalı
Çene Altı Yağları Nasıl Eritilir?

Çene Altı Yağları Nasıl Eritilir?

4 Mart 2019, Çene Altı Yağları Nasıl Eritilir? için yorumlar kapalı
Karbonat Limon İle Hazırlanan Mucize Kür

Karbonat Limon İle Hazırlanan Mucize Kür

4 Mart 2019, Karbonat Limon İle Hazırlanan Mucize Kür için yorumlar kapalı
Ağdadan Sonraki Yanma ve Kızarıklığın Çözümü

Ağdadan Sonraki Yanma ve Kızarıklığın Çözümü

4 Mart 2019, Ağdadan Sonraki Yanma ve Kızarıklığın Çözümü için yorumlar kapalı
Gözaltı Morlukları İçin Kürler – İbrahim Saraçoğlu – Suna Dumankaya

Gözaltı Morlukları İçin Kürler – İbrahim Saraçoğlu – Suna Dumankaya

17 Aralık 2018, Gözaltı Morlukları İçin Kürler – İbrahim Saraçoğlu – Suna Dumankaya için yorumlar kapalı
Su Diyeti Yaparak 15 Günde 12 Kilo Verebilirsiniz | Kadın Ne Der?: […] √Tarçınlı Su Diyeti İle Doğal Zayıflama […]
2019-03-14 03:18:12
2018-08-30 09:45:00
Çörek Otu, Kefir Ve Ekinezya Şifası – Kadın Ne Der?: […] Çörek otu, kefir, ekinezya üçlüsü ile her türlü mikroba
2018-01-06 20:17:22
Bu sitede yer alan yazılar,görseller ve videolar bir hastalığın tanısı ve tedavisi için öneri niteliği taşımamaktadır. Yaşamış olduğunuz sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri ve şifalı bitkilerin kullanımı için doktorunuzdan tavsiye alınız.