Kadın Ne Der Ekibi

kadin ne der logosu

Genel Koordinatör

Çağlar ALBAYRAK

(caglar@kadinneder.com)

Editör – Yazar

Anne – Çocuk Bölüm Yazarları

Pınar ÇELİK

(pinar@kadinneder.com)

Özlem YILMAZ

(ozlem@kadinneder.com)

Fatma KARA

(fatmakadinneder.com)

Asude CANDAN

(asudekadinneder.com)

Diyet Bölüm Yazarları

Zehra TURAN

(zehra@kadinneder.com)

Ebru SANCAK

(ebru@kadinneder.com)

Ece SOYLU

(ece@kadinneder.com)

Dilara GÜLCE

(dilara@kadinneder.com)

Moda Bölüm Yazarları

İpek ÖZÇELİK

(ipek@kadinneder.com)

İzel OVALI

(izel@kadinneder.com)

Kader ŞEN

(kader@kadinneder.com)

Pratik Bilgiler Bölüm Yazarları

Melek ÇAN

(melek@kadinneder.com)

Melisa YALMAN

(melise@kadinneder.com)

Senem SEÇKİN

(senem@kadinneder.com)

Serap GÜDER

(serap@kadinneder.com)

Sağlık Bölüm Yazarları

Tutku YÜKSEL

(tutku@kadinneder.com)

Sezen ÖZCAN

(sezen@kadinneder.com)

Songül SEVEN

(songul@kadinneder.com)

Zeynep İNAL

(zeynep@kadinneder.com)

Şifalı Bitkiler Bölüm Yazarları

Sevil KORKMAZ

(sevil@kadinneder.com)

Vildan GENCO

(vildan@kadinneder.com)

Füsun BAŞAR

(fusun@kadinneder.com)

Hülya KONUKMAN

(hulya@kadinneder.com)

Video Bölüm Yöneticileri

Kübra YAREN

(kubra@kadinneder.com)

Eda GÜNEŞ

(eda@kadinneder.com)

Yemek Tarifleri Bölüm Yazarları

Hamiyet DEMİR

(hamiyet@kadinneder.com)

Hazal CENGİZ

(hazal@kadinneder.com)

Helin SEZER

(helin@kadinneder.com)

Mehtap SUBAŞI

(mehtap@kadinneder.com)

Teknik – Webmaster

M.Bilal GÜNEŞ

destek@bilgidoktoru.com

Yusuf YERLİKAYA

(yusuf@kadinneder.com)

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Dondurulmuş Limonun Faydaları

Dondurulmuş Limonun Faydaları

9 Mart 2018, Dondurulmuş Limonun Faydaları için yorumlar kapalı
Arı Sütü Kürü Ve Arı Sütünün İnanılmaz Faydaları

Arı Sütü Kürü Ve Arı Sütünün İnanılmaz Faydaları

19 Ocak 2018, Arı Sütü Kürü Ve Arı Sütünün İnanılmaz Faydaları için yorumlar kapalı
Sarımsak Çayının Faydaları

Sarımsak Çayının Faydaları

19 Ocak 2018, Sarımsak Çayının Faydaları için yorumlar kapalı
Sporcuların Yaşam İksirleri!

Sporcuların Yaşam İksirleri!

19 Ocak 2018, Sporcuların Yaşam İksirleri! için yorumlar kapalı
Çörek Otu, Kefir Ve Ekinezya Şifası – Kadın Ne Der?: […] Çörek otu, kefir, ekinezya üçlüsü ile her türlü mikroba
2018-01-06 20:17:22
Göğüs Sıkılaştırma İçin İncir Çekirdeği Yağı – İbrahim Saraçoğlu – Kadın Ne Der?: […] Sıkılaştırma – Sarkık Göğüs İçin İncir Çekirdeği Yağı Kürü
2018-01-06 20:16:49
2017-03-15 00:56:46
Bu sitede yer alan yazılar,görseller ve videolar bir hastalığın tanısı ve tedavisi için öneri niteliği taşımamaktadır. Yaşamış olduğunuz sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri ve şifalı bitkilerin kullanımı için doktorunuzdan tavsiye alınız. - Şubat 2015 Sitemap

DMCA.com Protection Status