Lahana Kürü İle Zayıflama

Lahana Kürü ile yaza fazla kilolarınızdan kurtulup daha ince ve fit bir vücutla girebilirsiniz. İşte mucize formül…

Lahana Kürü Malzemeleri

  • 4 Tane iri lahana yaprağı
  • Yarım demet maydanoz
  • 1 Adet orta boy limon

Lahana Kürü Nasıl Yapılır

Yarım litre klorsuz suyu orta ateşte kaynatınız. Ardından kaynamakta olan suya hazırlamış olduğunuz dört tane iri lahana yaprağını çok küçük parçalara ayırmadan (doğramayınız) katınız. Daha sonra kaynama işlemini yaptığınız kabın ağzını kapatarak üç dakika kaynatınız. Üç dakika sonunda kapağı açarak üzerine yarım demet maydanozu sapları ile birlikte ekleyiniz ve kaşık yardımıyla karışımı iyice karıştırınız. Bir daha kabın ağzını kapatarak iki dakika daha kaynamasını sağlayınız.

Toplamda karışım beş dakika kaynayınca ateşi kapatabilirsiniz. Ardından içebileceğiniz bir kıvamda ılımasını bekleyiniz. Ilımasının ardından süzerek suyunu ayırınız. Kaşıkla lahana ve maydanozlara baskı uygulayarak suyunu iyice kabın içerisine bırakmasını sağlayınız.

Hazırladığınız suyu cam bir kaba ayırarak, dilerseniz üçe bölerek sabah, öğle ve akşam olacak şekilde içebilirsiniz. Dilerseniz ikiye ayırarak sabah ve akşam olacak şekilde tüketebilirsiniz. Aç karnına tüketirseniz daha iyi bir etki alabilirsiniz. Aç karnına tüketmek istemezseniz öğünlerden iki saatten erken olmayacak şekilde içmelisiniz.

Dikkat etmeniz gereken diğer bir konu da her kürü içmeden evvel iki yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu ekleyip daha sonra karıştırıp tüketmektir. Süzerek hazırladığınız lahana-maydanoz suyuna ılıtarak sıkılmış limon suyu eklemeyiniz. İçeceğiniz kadar lahana kürü ne iki kaşık sıkılmış limon suyu ekleyerek içmelisiniz. Bu kürü günlük olarak ve taze olacak şekilde hazırlanmak zorundadır.

Kürün hazırlama şeklinde yazdığımız yarım demet maydanozdaki maydanozların sayıları değişik olabilir. Dört adet büyük yaprak beyaz lahanaya eklenecek maydanoz sayısı yirmi ile yirmi beş adet arasıdır. Kullandığınız maydanozları gövde saplarıyla birlikte kullanmanız gerekmektedir.

Lahana-maydanoz-limon suyu kürünün uygulaması;

3x7U+3A

U= 7 gün uygulanır

A= 3 gün ara verilir

biçimindedir. Bu formülün manası şöyledir: Üç defa yedi gün uygulanır ve her yedi gün bittiğinde üç gün ara verilir. Lahana kürünü toplam uygulama zamanı yirmi bir gündür. Uygulama zamanına üç günlük aralar dahil değildir.

Lahana Kürü Faydaları

1.Kış süresince vücudunuzda biriken fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlar.

2.vücutta biriken toksinleri atmanızı sağlar ve kanser önleyici etkisi vardır.

3.Kan dolaşımını düzenleyerek vücudun canlanmasını sağlar

4.Selülite karşı oldukça etkili bir kürdür.

 

Lahana Kürü Kullananlar

Lahana kürü ile ilgili olarak Profesör Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun katılmış olduğu televizyon programlarında ve internet ortamında yapılan tüm yorumlar olumlu yönde ve kullananlar büyük çoğunlukla verilen tarife sadık kalındığında kilo vermeye ciddi faydalar sağlandığı belirtiliyor. Lahana kürünü kullanan ve kullanmayı düşünen arkadaşlar diğer kadın ne der kullanıcılarıyla yorumlarını paylaşırsa mutlu oluruz.

 

Dikkat: Tiroid rahatsızlığı bulunanlar için lahana kürünün kullanılması önerilmemektedir.

 

DİĞER KONULARIMIZ:

Yağ Yakmak Ve Kilo Vermek İçin Tilya Kürü

Göbek Eriten Mucize: Limonlu Yoğurt Kürü

Streç Film Sararak Göbek Eritme

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayınız: www.facebook.com/kadinneder