Lahana Limon Maydanoz İle Göbek Eritme

Lahana limon maydanoz kürü göbek eriten, zayıflatan ve bel bölgesindeki yağları yakan doğal sağlık karışımıdır.

Göbek bölgesinde bulunan yağlar hanımlar için her zaman can sıkıcı bir durum olmuştur. Sizin de göbek probleminiz var ise Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun hazırlamış olduğu lahana limon maydanoz kürü tam size göre. Siz kadinneder.com okurları için derlediğimiz bu yazı sizi göbek yağlarından kurtaracak. Kür içerisinde bulunan maydanoz ile toksinlerden kurtulacaksınız. Ayrıca zayıflama konusunda her zaman diyet listelerimizin başında bulunan limon da karışıma eklenerek bu özelliğinden faydalanılacak. Kürün baş aktörü olan lahana ise yağ yakmak için karışım içerisinde olacak. Tüm bu faydalarından dolayı bir araya gelen bu karışım mucize bir zayıflama iksirini oluşturuyor.

 

Malzemeleri kolay ulaşılabilir ve yapımı ise oldukça basit bir kürdür. Lahana, limon ve maydanoz kürünü bel, baldır, kalça ve göbekteki yağları yakmak için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından da birçok kez önerilen bir karışımdır.

 

Lahana, Limon ve Maydanoz Kürü Hazırlama

Malzemeler:

16-17 adet maydanoz

2 yaprak lahana

1 tane limonun suyu

Yarım litre su

 √Lahana Kürü İle Zayıflama

Hazırlanışı:

Temiz ve uygun büyüklükteki bir tencerenin içerisine yarım litre suyumuzu ekleyip kaynatmaya başlayarak kürümüzü yapmaya başlayalım. Su kaynadıktan sonra yaprak lahanaları ekleyerek üç dakika daha kaynatın. Sürü sonunda karışıma maydanozları da ekleyiniz. Maydanozları sapları ile birlikte ekleyiniz. Ardından kürünüzü üç dakika daha kaynatınız. Kaynatırken ağzı kapalı olsun tencerenin. Beş altı dakika daha kaynattıktan sonra kürü ateşten alın ve kapağı kapalı olarak soğumaya alın. Karışım soğuduktan sonra süzerek uygun bir kap içerisine ekleyin. Son olarak da bir limon sayana küre ekleyerek işlemi sonlandırabilirsiniz. Limon gaz oluşumunu önlemek için önemlidir unutmayın.

 √Limon Diyeti Nasıl Yapılır?

Lahana, Limon ve Maydanoz Kürü Uygulama

Hazırladığınız kürü günün istediğiniz saatinde, (tabi aç olarak tüketirseniz daha iyi olacaktır) içebilirsiniz. Karışımı mümkün olduğu sürece günlük olarak hazırlayınız. On beş gün boyunca düzenli olarak kullandıktan sonra beş gün ara verin daha sonra bir on beş gün daha düzenli ve günlük olarak kullanın. İhtiyaç duyarsanız kürü iki ay süresince kullanabilirsiniz. Lahana limon ve maydanoz kürü gastrit ve ülsere karşı koruyucu özelliği de bulunmaktadır.

 √Maydanoz Kürü İle Yağlardan Kurtulup Zayıflayın

Lahana, Limon ve Maydanoz Kürü Yan Etkisi

Kürün bilinen tek yan etkisi tiroit bezlerini daha az çalıştırmasıdır. Tabii bu durum sağlıklı bir insan için değil sadece tiroit bezlerinde problem olan kişiler için geçerlidir.