Lahana Yaprağı Faydaları Ve Lahana İle Gelen Mucize

Lahana Yaprağı Faydaları

Lahana insan vücudundaki ağrıları tıpkı bir mıknatıs gibi çeker. Bunun yanında sadece vücuttaki belirli bölgelere uygulanarak o bölgelerdeki ağrıların giderilmesinde de faydalıdır.

Sabah uyandığınızda sizde baş ağrısı çekiyorsanız uykudan önce bacaklarınızı lahana yaprağı ile sarın. Bir gecede ağrılarınızın dineceğini göreceksiniz.

√Lahana Limon Maydanoz İle Göbek Eritme

1- Darbe Sonrası Oluşan Şişliklere Lahana Yaprağı

Gün içerisinde çoğu zaman istemeden bacağınızı yâda elinizi bir yerlere mutlaka çarparsınız. Bunun sonucunda da ağrılı şişlikler meydana gelir. Böyle durumda problemli bölgeyi lahana ile sararak bir bandaj yardımıyla iyice sarın. Bu işlem oluşan şişlikleri bir gecede giderecektir.

 

Mükemmel Cilt İçin 8 Öneri

morluk için lahana yaprağı

2-Baş Ağrısına Lahana Yaprağı

Stres ve yorgunluktan dolayı oluşan baş ağrıları bazen çekilmez bir hal alır. Bu ağrılara karşı kafanıza lahana yapraklarını koyun ve düşmesini önlemek için bir şapka ile tutturun. Bir haftada inanılmaz etkisine şahit olacaksınız.

 

√Baş Ağrısından Kurtaran İlaçsız Doğal Yöntemler

baş ağrısı lahana

3- Tiroid Bezi İçin Lahana Yaprağı

Tiroid bezindeki anormalliklerin düzenlemek için lahana yaprağı kullanabilirsiniz. Geceleri uyumadan önce lahana yaprağını boğazınıza sararak uyuyun. Faydasını göreceksiniz.

 

√Boğaz Ağrısına İyi Gelen Doğal Karışımlar

troid için lahana