Saçlarınız İçin Aspirin Karbonat Maskesi

Aspirinle Saçlarınızı Yenileyin

Tüm bayanların en çok değer verdiği şeylerden biri saçları dır. Aspirin karbonat maskesi ile saç derinizde bulunan gözeneklerin açılmasını ve saçlarınızın oksijen almasını sağlayabilirsiniz.
Sağlıklı bir saçta bakım oldukça önemlidir. Saçlarınıza haftada bir, eğer bunu yapamazsanız ayda bir kesinlikle bakım yaptırınız. Saçlarınıza bakım yaptırmak için kuaföre gitmenize lüzum yok. Evde doğal malzemelerle hazırlayacağınız maskelerle saçlarınızın parlamasını ve bununla birlikte canlılık ve parlaklık kazanmasını sağlayabilirsiniz.
Kadın ne der okuru olarak evde rahatlıkla hazırlayabileceğiniz aspirin karbonat maskesi ile saç derinizde bulunan gözeneklerin açılmasını ve saçlarınızın oksijen almasını sağlayabilirsiniz.

Aspirinle-saçlarınızı-yenileyin
Asprin Karbonat Maskesi Tarifi:

Bir bardak sıcak su içerisine 30 tane aspirin atarak eritiniz. Daha sonra karışıma 1 çorba kaşığı karbonat ekleyerek ılık olana kadar bekletiniz. Saçlarınızı temizledikten sonra ıslak saç diplerinize masaj yaparak karışımı iyice uygulayın ve 15 dakika kadar karışımı saçlarınızda bekletin. Ardından ılık su ile saçlarınızı temizleyiniz.
Aspirin karbonat maskesini düzenli olarak kullanırsanız saç derinizde bulunan şampuan kalıntılarından ve saç diplerinizde bulunan kepeklerden saçlarınızı arındırmış olursunuz.Bu maskeyi düzenli olarak uyguladığınızda saç derinizdeki kepeklerden ve şampuan kalıntılardan kurtulmuş olacaksınız.
Görüşlerinizi yorum olarak bizimle paylaşmayı unutmayınız.