• TARİH: 01.10.2020
Soft Renklerle Bahar En Güzel Bahar Kombinleri

Soft Renklerle Bahar En Güzel Bahar Kombinleri

Bahar çok kapımızda, güneş bu hafta yüzünü göstermeye başlıyor. Biz de,sıcak bahara hazırlık yapmanız için küçük tüyolar ve stil tavsiyeleri paylaşacağız. Aynı renklerin farklı tonlarını nasıl kullanmamız gerektiği ile ilgili küçük bilgiler vereceğiz. Gelin hep beraber toz pembe hayallere dalalım!

Soft Renkler: Mint Yeşili

Kombin Detayları

Soft Renklerle 2015 Bahar Kombinleri
Palto: Chicnova
Etek: H&M
Çanta: Ted Baker
Eşarp: Aurora

Mint yeşilini en hoş ekru rengiyle kombinleyebiliriz. Aynı renkleri en iyi bir biçimde kullanmak için yapacağınız ilk hareket bir tonun en koyu rengini yalnızca bir üründe kullanmak olacak. Diğer tonları daha açık kullandığınızda çok hoş bir görüntü ve kombin elde etmiş olacaksınız.
Soft Renkler: Somon

Soft Renklerle 2015 Bahar Kombinleri
Kombin Detayları
Palto: Toast
Ayakkabı: Christian Louboutin
Gözlük: Toms
Triko: Valentino

Somon renginin yanına en fazla yakışan renk ekru ve 2015 renkleri arasında bulunan kavrulmuş badem rengidir. Bu tip eteklerde dikkat edilmesi gereken önemli husus, şayet uzun eteklerin altına siz de topuklu ayakkabı giymeyi tercih edecekseniz eteğiniz yerle bir olması gerekir aksi taktirde boyunuz olduğundan da kısa görünecektir.

Soft Renkler: Toz Pembe

 

Soft Renklerle 2015 Bahar Kombinleri
Kombin Detayları
Çanta: Ted Baker
Eşarp: Tory Burch
Gözlük: Gasoline
Etek: Ted Baker

Bebek pembesi ilkbahar için ne çok hoş bir renk olur. Bahara hazırlanırken içimiz açılsın diye sizler için toz pembenin en hoş ürünlerini seçtik. Toz pembe ve beyaz gördüğünüzde aklımıza ilk pamuk şeker olur. Pamuk şeker tadında ki bu kombinde gözdemiz çanta ve eşarp oldu. Siz de farklı eşarplar ve çantalar seçerek kombinininze dikkat çekebilirsiniz.

Kıvrımlı Kadınlar İçin Dar Pantolon Önerileri
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
kombin renk soft

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Tarçınlı Su Diyeti İle Doğal Zayıflama | Kadın Ne Der?: […] (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
2019-03-16 04:07:39
Su Diyeti Yaparak 15 Günde 12 Kilo Verebilirsiniz | Kadın Ne Der?: […] √Tarçınlı Su Diyeti İle Doğal Zayıflama […]
2019-03-14 03:18:12
2018-08-30 09:45:00
Bu sitede yer alan yazılar,görseller ve videolar bir hastalığın tanısı ve tedavisi için öneri niteliği taşımamaktadır. Yaşamış olduğunuz sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri ve şifalı bitkilerin kullanımı için doktorunuzdan tavsiye alınız.