Tıkanan Lavaboyu Doğal Yolla Açmak

Tıkanan Lavaboyu Doğal Yolla Açmak

Tıkanan lavabolar veya banyo giderleri her evin ve dolayısı ile her kadının kabusudur. Evi adeta savaş alanına çevirebilen bu baş belası probleme karşı lavabo açıcılar yeterince etkilidir. Fakat içeriğindeki kimyasallar nedeniyle soluduğunuzda sağlığımıza ciddi zararlar verebilmektedirler.

√Ev Temizliğinde Soğan Kullanma

Tıkanan borularla birlikte kötü kokular içeriyi sardıysa, hiç canınızı sıkmayın. Siz kadnneder.com okurları için hazırladığımız iki doğal yolla sorununuzu hemen çözeceksiniz.

tikanan-lavabolari-acan-dogal-yontem

Doğal Lavabo Açma

  • Kabartma tozu ve saf sirke ile birlikte kaynar su karışımını tıkanan lavabonuza dökün. Bir süre bekledikten sonra ılık su akıtın. Saniyeler içinde lavabonuzun açıldığını göreceksiniz. Zaten açılmazsa sizin yapabileceğiniz bir şey kalmamıştır. Bir profesyonelden yardım alabilrsiniz.
  • 1 kutu karbonatı lavabonuza dökün ve üzerine 1 bardak elma sirkesi dökün.
    Yaklaşık 15 dakika kadar beklettikten sonra  2 litre sıcak suyu lavabonuza dökün.

Lavabonun açıldığını göreceksiniz.

√Ev Temizliğinde Soğan Kullanma

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Bu sitede yer alan yazılar,görseller ve videolar bir hastalığın tanısı ve tedavisi için öneri niteliği taşımamaktadır. Yaşamış olduğunuz sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri ve şifalı bitkilerin kullanımı için doktorunuzdan tavsiye alınız. - Şubat 2015 Sitemap

DMCA.com Protection Status