Vazelin Aspirin İle Ayak Bakımı

Vazelin Aspirin İle Ayak Bakımı

Vazelin ve Aspirin kullanarak ayak topuklarındaki çatlakları yok ederek yumuşak topuklara sahip olabilirsiniz.

 

Sert, kurumuş ve çatlarla dolu bir topuk her zaman biz bayanların kâbusu olmuştur. Siz kadinneder.com okurları için hazırlamış olduğu bu basit ve etkili yöntem ile sizde yumuşacık topuklara sahip olabilirsiniz. Ayak topuğu yumuşatma ve ayak çatlaklarını yumuşatma artık sizin sorununuz olmayacak.

Hazırlayacağınız karışımın malzemeleri neredeyse her evde bulunan malzemelerden oluşmaktadır. Aklınızda bulunması gereken düzenli olarak kullanmaktır. Düzenli kullanım sonunda ayaklarınızdaki farklı görebilirsiniz.

Topuk Yumuşatma Malzemeleri

– Yeteri Miktarda Vazelin
– 1 adet Aspirin
– Pamuklu çorap

Yapılışı:

İlk olarak aspirini temiz bir kap içerisinde iyice ezerek toz haline getiriniz. Daha sonra kullanabileceğiniz miktardaki vazelinin içerisine aspirini ekleyin ve iyice karıştırın. Karışımı ayaklarınıza iyice yedirerek sürün ve son olarak pamuklu bir çorap giyerek uyuyun. Düzenli kullanım sonunda sizde mucizeye şahit olacaksınız.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Bu sitede yer alan yazılar,görseller ve videolar bir hastalığın tanısı ve tedavisi için öneri niteliği taşımamaktadır. Yaşamış olduğunuz sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri ve şifalı bitkilerin kullanımı için doktorunuzdan tavsiye alınız. - Şubat 2015 Sitemap

DMCA.com Protection Status