Yağ Yakmak Ve Kilo Vermek İçin Tilya Kürü

Tiya Nedir?
Tilya, vatandaşlar arasında “ıhlamur çiçeği” ismiyle bilinir, ıhlamur ağaçlarında, Haziran-Ağustos dönemlerinde açan beyazımsı-sarı renge sahip, etkili ve çok güzel kokulu bir çiçektir. Yaprakları saplı, taban kısımları sap biçiminde, üst bölümü yeşil, ucu sivri, kenarları dişli, alt kısmı beyazımsı yeşil ve tüylüdür.

ihlamur

Yağ Yakan Ve Zayıflatan Tilya Kürü Nedir?

Ünlü kimyager Profesör Dr. İbrahim Saraçoğlu yağ yaktıran ve zayıflatan Tilya Kürü kullanarak yağlarınızdan ve fazla kilolarınızdan kolayca ve sağlıklı bir biçimde kurtulmanıza fayda sağlayacağını belirtiyor. Kilo vermek için en doğru yolun bitkisel yollar olduğunu belirterek zayıflama ilaçlarına ve kapsüllerine mutlak suretle bulaşılmaması gerektiğini söyleyen Profesör Dr. İbrahim Saraçoğlu bu şekildeki zayıflama ilaçlarının kas erittiğini ve kolay kolay düzeltilemeyecek hastalıklara sebep olduğunu belirtiyor.

Sağlıklı bir şekilde kilo vermek sağlıklı olarak yağ yakmakla mümkün olur. İbrahim Saraçoğlu Tilya Kürü sağlıklı bir biçimde yağ yakmanıza faydalı olacak mucizevi bir kürdür.

Tilya Kürü Malzemeleri

  • 10 gram ıhlamur
  • 10 gram kuşburnu
  • 5 gram altın otu

Dilerseniz malzemeleri göz kararıyla da ekleyebilirsiniz.

  • 10 tane kuşburnu
  • 2 tutam ıhlamur
  • Bir tutam altın otu

 

Tilya Kürü Nasıl Hazırlanır – Nasıl Kullanılır?

Kaynamakta olan ortalama 750 gr su içerisine 10 ile 12 tane arası kuşburnunu, 2 tutam ıhlamuru ve 1 tutam altın otunu ekleyerek yaklaşık olarak 8 ile 9 dakika arasında kaynatın. Daha sonra içebileceğiniz bir kıvamda ılıdığı zaman süzebilirsiniz.

Hazırladığınız tilya kürünü gün boyunca minimum 6 saat aralıklarla içmeye çalışınız. Yukarıdaki malzemelerle ve 750 gr su ile hazırlamış olduğunuz kürün yarısını içtikten sonra diğer yarısını içmek için minimum 6 saat bekleyiniz. Araya saat farkı koyarak faydasını daha iyi alacaksınız. Hazırladığınız tilya çayını günün istediğiniz vaktinde tüketebilirsiniz. Ancak metabolizmanızın daha aktif olduğu gündüz ve günün hareketli vakitlerinde tüketirseniz daha iyi sonuçlar alırsınız. Dikkat etmeniz kürü 6 saat aralıklarla tüketmektir.

Tilya Kürü yağ metabolizmanızı düzenleyerek yağ yakmanıza ve dolayısıyla kilo vermenize faydalı olacaktır.

tilya kürü

Tilya Kürü Yardımıyla Ayda Kaç kilo Verilir?

Kilo vermek bünyeden bünyeye göre farklılık göstermektedir. Ancak tilya kürü ayda 7-8 kilo zayıflamanıza faydalı olacaktır. Fakat bu zayıflama değişiklik gösterebileceğinden, bazı kişilerde 3-4 kiloya kadar düşebilmektedir.

 

Yapacağınız bu çay, yağ metabolizmalarını düzene katarak yağ yakmaya faydalı olacaktır.

Kürün bir ay süresince kesintisiz olarak uygulanması lazımdır.

Beslenme düzen ve alışkanlığınızda hiç bir değişiklik yapmanıza lüzum yoktur.

Tilya kürünü emziren hanımlarda kullanabilirler; bilhassa 6. aydan sonra gönül rahatlığıyla uygulanabilir.

Sizler de tilya kürü ile hızlı bir şekilde zayıflayabilir ve bununla birlikte yağlarınızdan da kurtulabilirsiniz.

Yağ yakımınızı hızlandırmak istiyorsanız, günde bir kâse çilek ve frambuaz yiyebilirsiniz.

Tilya Kürü İle Zayıflayanlar

Tilya kürü ile ilgili olarak Profesör Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun katılmış olduğu televizyon programlarında ve internet ortamında tilya kürü yapanların yorumları olumlu yönde ve kullananlar büyük çoğunlukla verilen tarife sadık kalındığında kilo vermeye ciddi faydalar sağlandığını belirtiliyor. Tilya kürünü kullanan ve kullanmayı düşünen arkadaşlar diğer kadın ne der kullanıcılarıyla yorumlarını paylaşırsa mutlu oluruz.

 

Diğer Konularımız

Göbek Eriten Mucize: Limonlu Yoğurt Kürü

Soğan Kürü İle Zayıflama

Elma Diyeti İle 1 Haftada 7 Kilo Verebilirsiniz

Göbek Eriten 6 Yiyecek

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayınız: www.facebook.com/kadinneder