Göbek Eritmek İçin Çay Tarifi

Göbek eriten çay tarifi ile yağ yakmak, göbek eritmek, gaz söktürmek, bağırsak çalıştırmak ve fazla kilolarınızdan kurtulmak mümkündür. Oldukça ekonomik olan ve evde rahatlıkla hazırlayabileceğiniz Göbek Eriten Çay Tarifi kilolarınızdan kurtularak zayıflayabilirsiniz.

√Elma Çayı İçerek Zayıflama

sarımsak çayı

Göbek Eriten Çay Hazırlamak İçin;

Malzemeler;

– Bir  litre sıcak su

– Bir çay kaşığı anason

– Bir tatlı kaşığı karanfil

– Bir adet limon

– Bir tatlı kaşığı yeşil çay

– Bir tatlı kaşığı melisa

– Bir tatlı kaşığı rezene

√Göbek Yağlarinizi Eriten Mucize Kürler

Göbek eriten çay

Göbek Eriten Çay Hazırlamak;

Göbek eritmek için çay tarifinizi hazırlamak için bir gece önceden hazırlığa başlamanız gerekiyor. Bunun sebebi kullanacağınız bitkilerin özlerinin suya iyice geçmesini sağlamak. Bir kap içerisinde tüketebileceğiniz miktarda suyu kaynatın ve suyu bir müddet dinlendirdikten sonra cam sürahi içerisine alın. Ardından içerisine dilimlenmiş limonları ve çay için aldığınız diğer bitkileri katın. Sürahinin ağzını kapatarak ve bir gece boyunca bu şekilde bekleterek çayı dinlendirin.

kilo vermek

Göbek Eriten Çay Kullanımı;

Bir gece süresince bekletmiş olduğunuz çayı süzerek temiz bir şişe içerisine ilave edin. Dışarı çıkmanız gereken durumlarda bir şişeyi yanınızda götürerek kullanabilirsiniz.

Çayı isterseniz soğuk, isterseniz de sıcak şekilde gün içerisinde sürekli olarak için ve bitirin. Yemekten önce yada sonra içmenizin hiçbir farkı yoktur.

Emziren annelerin bu çayı tüketmesinde bir sakınca yoktur fakat yine de bir hekime danışmanız uygun olacaktır. Bu konuda sorumluluk size aittir.

Verdiğiniz kiloların kalıcı ve hızlı olması için yapacağınız bu çaya ek olarak yağ yakıcı besinler tüketmenizi önermemekteyiz.

√14 Günlük Sıfır Göbek Diyeti

Anason Çayının Faydaları

Bağırsak ve mide de oluşan gazları giderici özelliği bulunmaktadır. Ayrıca hazmı rahatlatır. Adet döneminde düzen sağlar. Emziren annelerin sütünü arttırır. Sakinleştirici etkisi bulunmaktadır ayrıca uykusuzluğu giderir. Migren ağrılarınızın azalmasına faydalıdır ve kan dolaşımın düzenli olmasına faydası bulunmaktadırr.

Gaz Söktürücü – Şişkinlik Giderici –Doğal Bitkisel Çaylar

Melisa Çayının Faydaları                        

Terletici, sakinleştirici ve gaz söktürücü faydası bulunmaktadır. Sıkıntı ve huzursuzluğunuzu alır. Baş dönmesi şikâyetini giderir. Hazımsızlık ve migrene de oldukça yararlıdır.

 √Melisa Çayı (Oğul Otu) Faydaları – Yararları

 

Rezene Çayının Faydaları

Mide ve bağırsak hareketlerini fazlalaştırır. İltihap giderici faydası bulunmaktadır. Emziren annelerin sütünü artırır ve gaz söktürücüdür.

√Gaz ve Şişkinliğe Karşı Rezene Çayı

 

Yeşil Çay Faydaları Nelerdir?

Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirir. Sakinleştirici etkisi bulunmaktadır. Yeşil çay kilo kaybını hızlandırır ve karın bölgesinde bulunan yağlanmayı giderir. Metabolizmanın daha hızlı çalışmasına faydalı olur.

√Yeşil Çay, Limon, Maden Suyu İle Doğal Zayıflama Kürü