Hamilelik Sonrası Göbek Eritme

hamilelik sonrası göbek eritme

Hamilelik sonrasında ki en büyük sorunların başında alınan fazla kilolardan kurtulmak gelir! Bilhassa göbek gibi bölgesel alanlar da toplanan bu fazla kilolardan kesin olarak kurtulabilmek için sizleri yoğun bir tempo bekleyecek!

hamilelikte spor

Yenilen yemekler ve doğum ardından kalan kilolardan dolayı, her doğumun ardından bir bayanda fazladan 8-10 kilo görmek olasıdır. Bu da çoğunlukla göbek bölgesinde bulunan fazla kilo artışıdır. Bu kilolardan kurtulabilmek ve kesin olarak eritebilmek için her zaman doğru faktörlerin uygulanmasını sağlamalısınız. Mesela bölgesel yapılan tempolu çalışmalar! Yağları ve gereksiz kiloları atabilmek için, ağrılar tümüyle geçtikten sonra mekik çekebilirsiniz. Günde kendiniz için belirlediğiniz limitler oranında mekik çekebilir, gereksiz kilolardan zamanla kurtulabilirsiniz!

Hamilelik Sonrası Ayak Şişmesi Çözümü

Ayrıca bisiklet sürmek ve tempolu yürümek de fazla kilolarınızı atmanızı sağlar. Sezaryen doğum sonrası daha çok kilo bırakan bir doğum yöntemi türü olsa da, acısız olmasından dolayı, normal doğuma göre pek çok bayanın tercih ettiği bir doğum yöntemidir! Bu sebepten ötürü de daha çok tercih edilmesi normaldir!

Her gün çekilecek 100 mekik, tempolu bir bisiklet sürüşü veya yürüyüş, doğru bir diyet programı ile birlikte 1 ay süresince 5 kilodan fazlasını verdiğinizi göreceksiniz! Yeter ki doğru program uygulayın ve bu programları tam olarak yerine getirin. 1 gün yapıp, diğer gün yapmama hatasına düşmeyin! En büyük sorunlardan birisi de bu! Pek çok hanım fazla kilolarını atmak isterken iradesini bozmasından dolayı daha da kötüye gitme durumlarını ortaya çıkarıyor. Doğal yoldan gereksiz kilolardan tamamıyla kurtulabilmek için bu yöntemlere başvurulabilir.