Soda Ayran Limon ile Göbek Eritme Kürü

soda limon ayran

Göbek Eritme Kürü olan  soda ayran ve limon kürü son zamanlarda kadınlar arasında en çok kullanılan ve fazlaca ilgi gören göbek kürüdür. Özellikle göbek çevresinde bulunan fazlalık yağlardan bu şifalı kür sayesinde rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Bu kadar kısa zamanda yağlarımı nasıl yakarım diyorsanız işte sizler için hazırladığımız sodalı ayran karışımı tarifi… 

Soda ayran ve limon kürünü diğer kürlerden farklı kılan hem kullanımının daha rahat olması hem de malzemeleri kolay ulaşılabilir olmasıdır. Neredeyse her evde bulunan malzemelerle hazırlanan soda limon ayran kürü bir çok bayanın problemi olan göbek yağlarını eritmede büyük fayda göstermektedir. Göbek yağlarınızdan kurtulabilmek için bu kürü iki hafta süresince ve düzenli olarak kullanmanız lazımdır. Neredeyse tüm diyetlerde ve kürlerde önemli olan sürekliliği sağlamaktadır. Unutmayın ki elinizde sihirli bir değnek yok. Öncelikle sabretmeli ve azim göstermelisiniz. Yazımızın sonunda hem diğer internet sitelerinden hemde bizim sitemize yazan arkadaşların yorumlarına yer vererek soda ayran limon kürü yapanlar, soda ayran limon kürü yorumları, soda ayran limon zayıflayanlar konusunda merak edilenlere cevap vereceğiz.  Şimdi tarife geçebiliriz.

soda limon ayran

Soda Ayran Limon Göbek Eritme Kürü Malzemeleri:

  • 3 yemek kaşığı (yarım yağlı olacak) yoğurt
  • 1 şişe maden suyu
  • Yarım limonun suyu

Malzemeler hakkında kısa bir açıklama yapmak iyi olacak sanırım;

Öncelikle kullanacağınız yoğurdun organik yoğurt olması yada evde kendi yaptığınız yoğurt olması daha iyi olacaktır. Organik zamanı sitesinin hazırlamış olduğu geniş açıklamalı yoğurt ev yapımı yoğurt tarifinden faydalanabilirsiniz. Ev Yapımı Yoğurt Tarifi

Kullanacağınız maden suyu, sade maden suyu olsun. Bazı soda ayran limon kürü yapanlar meyveli kullanabilir miyim diye sorduğundan bunu yazmak istedim.

Diğer sitelerden soda ayran limon kürü yorumları bölümlerini incelerken dondurulmuş limon kullanabilir miyim soruları mevcuttu. Yazının başında biraz emek vermekten bahsetmiştik. Buradaki emek ise her şeyin taze ve günlük olmasıdır. Aynı şekilde limonda taze ve organik olmalıdır.

soda limon ayran

Sodan Ayran Limon Kürü Hazırlanışı

3 yemek kaşığı yoğurdun üzerine yarım limonun suyunu sıkarak ekleyiniz.

Bir taraftan iyice karıştırarak diğer taraftan da yavaşça maden suyunu yoğurdun üzerine ekleyiniz.

Malzemelerin hepsini bir anda ekler ve karıştırırsanız çok fazla köpürerek taşacaktır.

 

Uygulanışı: Hazırlamış olduğunuz karışımı sabahları kahvaltı yapmadan yaklaşık yarım saat önce ve gece uyumadan yaklaşık yarım saat önce tüketmelisiniz. Yapacağınız küre takviye olarak diyet ve spor yaparsanız göbek eritme konusunda daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Düzenli olarak kullandığınızda göbek yağlarınızın eridiğini ve zayıflamanıza ne kadar faydalı olduğunu göreceksiniz. Soda ayran limon kürü bağırsaklarınız ve sindirim sisteminizin daha hızlı çalışmasına faydalı olacaktır.

Soda Ayran Limon Kürü Yapanlar | Soda Ayran Limon Kürü Yorumları | Soda Ayran Limon Zayıflayanlar

hep diyet dedi ki:

ben 20 gundur diyetteyim … 11 gundur uyguluyorum..aksam saat 7 de içiyorum..ve bır saat sonra 20 dk egzersız yapıyorum..sabahları içmiyorum..belki mideye zararı olur diye…77 kılodan 73 düştüm ama egzersızde yapıyorum …hedefım 67 dusmek ınsallah 1 ay ıcınde tabi

 

Nur dedi ki:

4 gündür yapıyorum bu kürü sabah değil de akşam saat 5de içiyorum ve sonra hiç birşey yemiyorum cok su icmek gerek iciriyo da zaten diyetle ve sporla yapıyorum bugün kilomdan bir eksilmis bile bu mutlulukla bende yorum yapmak istedim ve gerçekten eritici etkisi var ama tabi yürüyüş ve sporla birlikte kesinlikle tavsiye ediyorum ❤

 

Tansel uzun dedi ki:

Ben yoğurt pul biber ve limon kürü kullanıyorum ,günde 1 saat yürüyorum faydasını gördüm ama önumuzdekı hafta basından itibarende sabah aç karnı soda lımon ve yogurt kürü uygulayıp ,aksamlarıda lımon pul biber yoğurt kürü yapıcam ,boy 1.78 kılom 83 hedef 76 ?

 

emel dedi ki:

sodalı ayranı hamileliğim boyunda içtim ve çok faydasını gördüm aklınızda bulunsun

 

ayfer türkmen dedi ki:

ben daha önce yaptım bu kürden,faydasınıda gördüm.pahalı pahalı ilaçlar yerine hem kolay maliyetide ucuz.tabi bıraktıktan sonra da dikkat etmek gerek ?

 

Eda dedi ki:

Arkadaşlar düzenli sabah ve akşam kullanıldığında ciddi bir fark görüyorsunuz mide rahatsızlığınız yoksa istediğiniz kadar kullanabilirsiniz tam netice almak için sabah akşam muhakkak kullanmak gerekiyor deneyecek arkadașlara afiyet olsun

 

ZeLiş… dedi ki:

5 gündür bu kürü sabah ve aksam kullaniyorum yediklerime dikkat ediyorum hersabah 1saat düzenli yürüyüş yaparak gözle görülür ve hissedilir sekilde kg verdiğimi görüyorum suan tartılmıyorum kg 65 hedefim 58 kg olmak 15gün sonunda tartıldığımda sonucu paylasacagim..

Bunun gibi onlarca yorumu sitemizin yorum bölümünde bulabilirsiniz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemize yazmayı unutmayınız.