Sumaklı Yoğurt Kürü İle Göbek Eritme

sumaklı yoğurt kürü

Sumaklı yoğurt kürü özellikle göbek ve basen bölgesindeki yağlardan kurtulmak için oldukça etkili bir yöntemdir.

Sumak, birçok hanımın vücudundaki sıkıntıların başında gelen toksinleri vücuttan atmak için en iyi doğal destek ürünlerinden bir tanesidir. Sumak, düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman bağırsaklarınızın düzenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Ayrıca Şişkinlik problemini engeller ve oluşmasını ise önler. Tüm bu faydaları ile etkili ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar. İlk defa kullananlar için sumağın tadı biraz mayhoş gelecektir. Ancak bu doğal şifa kaynağı öğünlerde çabuk doymanızı sağlayarak, fazla yemek yemenizin önüne geçecektir.

Yoğurt ise özellikler son zamanlarda kilo vermek isteyen hanımların sürekli olarak başvurduğu bir üründür. Daha önce yazdığımız konulardan biri olan ve hanımlar arasında oldukça popüler olan Yoğurt Kürü ise yoğurtla hazırlanan zayıflama diyetlerinden sadece biridir. Yoğurdun birçok faydası bulunmaktadır ancak en önemli faydalarından bir tanesi bağırsak sağlığı için olan önemidir. Yoğurdun içeriğinde bulunan asetik maddeler bel ve basen bölgesinde bulunan yağların erimesini sağlamaktadır.

Bu iki mucize bir araya geldiği zaman mükemmel bir göbek eriten sumak yoğurt kürü ortaya çıkmaktadır.

Hazırlanışı ise oldukça basittir. İşte siz kadinneder.com okurları için hazırladığımız ve sizi fazla kilolarınızdan kurtaracak Sumaklı yoğurt kürü.

 

Sumaklı Yoğurt Kürü Malzemeleri

– 1 büyük kâse tam yağlı yoğurt

– 1 çorba kaşığı sumak

sumaklı yoğurt kürü zayıflama

Sumaklı Yoğurt Kürü Hazırlama

Yoğurt ve sumağı uygun büyüklükteki bir kâse içerisinde karıştırtın ve tüketin. Bir bardak suyu hemen ardından yudumlayarak ve yavaş bir şekilde için.

Bu kürden etkili bir şekilde faydalanmak istiyorsanız akşamüstü 4 -5 saatleri arasında tüketin.

 

Sumaklı Yoğurt Kürü Hakkında

İstediğiniz kiloya gelinceye kadar tüketebilirsiniz.

Emziren annelerde sumaklı yoğurt kürünü kullanabilirler.

Eğer yoğurt kürü ve benzeri kürleri kullanıyorsanız, birer hafta dönüşümlü olarak bu kürleri kullanabilirsiniz.